با توجه به قرار گرفتن ایران در موقعیت جغرافیایی خشک ، همواره آب شیرین به عنوان یکی از معضلات اصلی بوده که به صورت مستقیم بر زندگی مردم تاثیر گذار می باشد. یکی از اماکن تفریحی که می توان به مصرف بالا آب در آن اشاره کرد، استخر شنا می باشد که استفاده مجدد آب حمام استخر یکی از مهمترین راهکارها جهت کاهش مصرف آب در این بخش است.

بازیافت آب حمام استخر از دسته آب های خاکستری است که بازیافت و تصفیه آن ها، راه حل مناسبی در جهت جلوگیری از مشکل کم آبی و آب های شیرین می باشد. آلاینده های موجود در آب حمام استخر به صورت عمده مواد شوینده و موارد این چینی است که عمدتا این نوع آب ها به عواملی مانند سبک و عادات زندگی ، رفتارهای اجتماعی و فرهنگ ان جامعه بستگی داشته و در شهرها و محیطهای مختلف متفاوت می باشد.

در ایران یکی از جدیدترین روش ها برای احیا آب استخر، جمع آوری و استفاده مجدد از آب حمام استخرها است که در این سیستم آب خروجی جمع آوری شده و پس از تصفیه کامل مجدد برای استفاده در شستشو و تامین آب استخر مورد استفاده قرار می گیرد.  شما نیز می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب حمام استخر با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان : 
09130834835