تصفیه فاضلاب صنعتی

تصفیه فاضلاب صنعتی قابلیت تصفیه فاضلاب‌های صنایعی از جمله نفت و گاز ، صنایع کاغذسازی، مواد شوینده ، صنایع غذایی ، لبنی ، کشاورزی و دامپروری ، نساجی ، آبکاری و … را دارد. قابلیت اضافه شدن به تصفیه خانه‌ها و مراکز تصفیه ساخته شده جهت بهبود روند فرایند و کاهش بار بر روی بخش‌های دیگر تصفیه خانه مخصوصا بخش بیولوژیک و RO نیز کاربرد دارد.

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی از خدمات و محصولات اصلی شرکت فرنام  محسوب میشود.  به فاضلاب حاصل از فعالیت مراکز تولیدی و صنعتی فاضلاب صنعتی گفته می شود. این نوع فاضلاب ها دارای طیف گسترده ای از نظر کیفی و کمی می باشند که بسته به صنعت کیفیت و کمیت آن متغییر می باشد. بنابراین شرکت با توجه به آنالیزهای پساب هر نوع صنعت و به طور اختصاصی  اقدام به طراحی و اجرا سیستم های تصفیه فاضلاب مینماید. این شرکت با استفاده از تجارب متخصصان خود، مشاوره انتخاب بهترین روش تصفیه فاضلاب را ارایه مینماید.
پکیج های  تصفیه فاضلاب صنعتی در دونوع  پکیج  پلی اتیلن و بتنی قابل پیاده سازی است. شرکت فرنام اولین سازنده پکیج های فاضلاب بدون بو میباشد و در بسیاری از صنایع همچنین علاوه بر تصفیه فاضلاب به صورت کامل، امکان تصفیه کامل جهت بازگشت آب در صنعت وجود دارد.

مشاوره رایگان : 
09130834835